Prodej nemovitostí

Pakliže se rozhodnete prodávat svou nemovitost se mnou, rozhodnete se pro spolupráci s profesionálem, který má mnohaleté zkušenosti v oboru a navíc svou práci dělá rád.

Realitní trh je velmi konkurenčním prostředím a pro prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu je tedy třeba vynaložit mnoho úsilí.

Základem úspěšné prezentace nemovitosti jsou profesionální fotografie, které dokáží zachytit i ty nejmenší místnosti, avšak nejsou filtrem upraveny tak, aby se zásadně lišily od reality.

Placená propagace nemovitostí na mnoha renomovaných realitních serverech i na sociálních sítích je v dnešní době také samozřejmostí.

Nesmí chybět ani kvalitní popisek v inzerátu, který kupujícímu jasně a detailně přiblíží nemovitost.

Propagační pachty, které umisťujeme přímo na nemovitost jsou paradoxně velmi účinné i v době internetu, protože mnohdy osloví potenciální kupce, kteří se v online světě nepohybují.

Protože pěkné fotky a dostatečnou inzerci vnímám jako základní služby, které by svým zákazníkům měl poskytnout každý profesionál v realitním oboru, je třeba soustředit se na doplňkové služby a kvality, které jsou pro Vás důležité.

To nejdůležitější, co svým klientům mohu nabídnout, je 100% soustředěnost a profesionální přístup. Nabírám pouze tolik zakázek, kolika jsem schopný se naplno věnovat.

V případě jakýchkoli dotazů jsem Vám vždy k dispozici na emailu či telefonu, nemusíte se tedy bát se na mne obrátit. Jako základ úspěchu vnímám bezproblémovou komunikaci a jasně dané podmínky.

Zastávám osobní přístup, díky kterému jsem schopen uzpůsobit podmínky prodeje Vašim potřebám, každý klient je pro mě jedinečný, a tak k němu také přistupuji.

Časy focení i prohlídek jsem schopen přizpůsobit Vašim časovým možnostem.

Své práci se věnuji naplno, a nic zbytečně neprodlužuji.

Inzerci spouštím nejdéle do 2 dnů od nafocení.

Ve spolupráci s Čutková & Koptiš advokátní kancelář, s.r.o. zajišťuji veškerý právní servis.

Pakliže se Vaše idea o realitním makléři shoduje s tím, co jste si právě přečetli, rád s Vámi naváži spolupráci a pokusím se předčit Vaše očekávání.

Koupě nemovitostí

Zaujala Vás nějaká z nemovitostí, kterou mám v nabídce?
Neváhejte se na mne obrátit!
Rád Vám zodpovím dotazy, případně emailem zašlu doplňující dokumenty. Pakliže Váš zájem přetrvá, domluvíme se na osobní prohlídce. Bydlíte daleko a nejste si jisti zda nemovitost je to, co hledáte? Zvládnu i virtuální prohlídku, abyste si udělali jasnou představu dřív, než budete vážit dlouhou cestu

Hledáte nemovitost ke koupi, ale v nabídce jste nic vyhovující Vašim požadavkům nenašli?
Neváhejte se na mne obrátit!
Třeba právě nemovitost, kterou hledáte, zrovna připravuji k prodeji. Mnohdy si nemovitost najde nového kupce dřív, něž ji stihnu zainzerovat online. Když zavoláte s konkrétním požadavkem, obratem Vám sdělím zda se něco zrovna nerýsuje.

Máte zájem o nějakou z nemovitostí, ale nejste si jisti způsobem financování?
Neváhejte se na mne obrátit!
Ve spolupráci se společností, která zajišťuje finanční poradenství, jsem schopen nabídnout co nejvýhodnější podmínky při pořizování nového bydlení pomocí úvěru. Je v mém zájmu Vám s financováním pomoci. Proto spřízněné finanční poradkyni dodám veškeré potřebné podklady stran nemovitosti a zaručím, že Vaše nabídka možného financování bude k dispozici během několika dní. Snažíme se hledat cesty jak Vám pomoci k vysněnému bydlení!

Pronájem nemovitostí

Pronájem investiční nemovitosti: Hledáte nájemce?
Pořídili jste si byt nebo dům jako investici a hledáte nájemce? Přestože rychlost pronajmutí je někdy pro pronajímatele stěžejním faktorem, já kladu důraz na nalezení kvalitního nájemce. Mým cílem není pronajmout Vaši nemovitost prvním člověku, který se ozve na inzerát. Zájemce o pronájem pečlivě prověřuji. Vždy vybírám lidi, kteří mají stabilní zaměstnání a působí důvěryhodně. Zakládám si na přímém osobním jednání. Snažím se nalézt lidi, kteří Váš majetek budou opečovávat tak, jako by byl jejich vlastní. Vždy upřednostňuji zájemce o dlouhodobý pronájem, aby Vaše nemovitost netrpěla častým stěhováním. Nebojím se angličtiny, mnohdy jsem tak schopen pronajmout i luxusní byty s vyšším nárokem na nájemné. Mám mnohaleté zkušenosti s pronajímáním bytů Němcům, Španělům a Nizozemcům, kteří mají grant na výzkum vedený na Přírodovědecké fakultě JU, případně se do Českých Budějovic vydávají na stáž u Bosche. Vždy plně respektuji Vaše požadavky na nájemce, a řídím se jimi při výběru. V rámci svých služeb připravím nájemní smlouvu, která jasně sesumíruje smluvené podmínky.

Hledáte pronájem?
Pakliže Vás zaujala nějaká nemovitost, kterou mám v nabídce, nebo naopak máte problém nalézt nemovitost vyhovující všem Vašim požadavkům, neváhejte se na mne obrátit. Zprostředkuji Vám pronájem včetně všech právních náležitostí. Veškeré podmínky budete mít jasně dané ve smlouvě a nebudete se muset bát nejistoty, nebo třeba nevhodného přístupu ze strany nájemce.